Depilacja laserowa a stosowanie witamin

Witam! Wczoraj miałam wykonany zabieg depilacji laserowej bikini. Zupełnie zapomniałam, że dwa dni i trzy dni przed depilacja przyjmowałam wit. A (i E) w tabletkach (razem 4 tabletki) która jest przeciwskazaniem do zabiegu. Czy powinnam się obawiać jakiś skutków ubocznych lub zmniejszy to skuteczność zabiegu?

Witam Panią,

Witamina A i jej niektóre pochodne jest przeciwwskazaniem do zabiegów laserowych.
Jednakże tylko w dawkach leczniczych ( czyli jeśli stosuje Pani leki przepiane przez lekarza i wydawane na receptę).
Przyjęte przez Panią witaminy A i E są suplementami zapewne.
W związku z czym nie ma się Pani czego obawiać.

Pozdrawiam