Diphergan a grzybica skóry

Witam byłem dzisiaj u lekarza dermatologa z grzybicą skóry przepisał mi tabletki DIPHERGAN . Na ulotce nic nie jest napiane że jest to lek na grzybice skóry. W jednym z punktów jest napisane że nie należy stosować leku w przypadku "pierwotnych grzybicznych (np. Kandydozy) lub bakteryjnych zakażeń skóry(np. Liszajec). Czy w tym wypadku powinienem stosować ten lek? Proszę o pomoc dziękuje Maciek

Diphergan to lek przeciwswiadowy i uspokojajacy. Moze chodzi o Diflucan, ktory jest lekiem przeciwgrzybicznym. Prosze sie upewnic, czy dobry lek wydano Panu w aptece.