Dlaczego licówki pękają?

Witam. Zalozono mi licowki. Po 1.5 roku licowki pekly. Po reklamacji licowki wytrzymaly 3 miesiace i znowu pekly. Dentysta mowi ze to moja wina i chce mi zalozyc korony za ktore musze zaplacic. Co w takiej sytuacji powinnam zrobic?

Na pierwszej wizycie z całą pewnością lekarz omówił z Panią możliwości leczenia; plusy i minusy. Jeżeli obecne rozwiązanie nie spełnia Pani oczekiwań,każde inne niesie z sobą dodatkowe koszty.