Dlaczego podczas stosunku nie mam orgazmu?

Witam, otóż moim problem , przynajmniej ja tak uważam jest taki, że podczas stosunku nie mam wogole orgazmu....to jeszcze nic ale jeżeli mężczyzna podczas gry wstępnej, " bawi" się moja lechtaczka ja odczuwam przyjemność ale nie dochodzę. Byłam z mężczyzną dwa lata mieliśmy brać ślub ale do tego nie doszło ale podczas stosunku z nim przez te dwa lata miałam tylko raz orgazm. Teraz ja czuję podniecenie do mężczyzny mam ochotę z nim na seks ale za każdym razem on dochodzi a ja nigdy;/....

Dzień dobry!

Nie podaje Pani żadnych dodatkowych informacji, na podstawie których można byłoby domyślać się przyczyn lub podsuwać propozycje rozwiązań. Zachęcam do lektury licznych artykułów dot. braku orgazmu u kobiet - być może nasuną Pani jakieś refleksje - lub wizyty u seksuologa.

Pozdrawiam!