Ekstrakcja zęba a bolesność dziąseł

Witam, Wyrwalam zeba 8 po prawej stronie 5 dni temu. Odczuwam bol w dziasle po calej prawej stronnie, W miejscu gdzie 8 byla wyrwanabol w sumie nie jest odczuwalnyi. Co wiecej, zaczelam odczuwac roznice w polozeniu moich zebow. Moge powiedziec ze mam wrazenie jakbym miala aparat na zebach i ten bol na poczatku noszenie aparatu. Czy to jest normalne?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

po ekstrakcji 8 możliwe jest przesunięcie zębów więc podawane objawy są wielce prawdopodobne
proszę jednak zgłosić swije wątpliwości lekarzowi prowadzącemu
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Opisane przez Panią dolegliwości mogą pojawić się po ekstrakcji zębów ósmych. W razie wątpliwości zawsze może udać się Pani na kontrolę gojenia do lekarza przeprowadzającego zabieg.