Fantazje o seksie grupowym u 27-latka

Od jakiegos czasu fantazjuje o seksie w trojkącie bądz z inna parą,gdy powiedziałem o tym partnerce nie byla zachwycona ale zgodzila sie sprubowac.Zrobilismy to kilka razy i moja partnerka stwierdzila ze jej to nie pasuje ,rozumiem ,ale mimo to dalej mysle o tym i namawiam ja

Witam,
rozumiem, że podobał się Panu seks grupowy, natomiast Panu partnerce nie odpowiada taka forma realizowania potrzeb seksualnych. Myślę, że nie ma sensu namawianie jej - powiedziała Panu "nie" i musi to Pan uszanować. Zmuszanie kogoś do określonych zachowań seksualnych budzi jedynie złość i niechęć. Być może Pana partnerka będzie skłonna pofantazjować z Panem na ten temat, ale chyba nie powinien liczyć Pan na nic więcej.
Pozdrawiam,
Marta Kołacka

Witam, bycie w związku często wymaga kompromisów, w tej sprawie powinien Pan uszanować wolę partnerki, tym bardziej, że seks grupowy, chociaż dla niektórych bardzo podniecający, bywa niszczący dla więzi emocjonalnej w związku.Pozdrawiam