Interpretacja wyników holtera (komorowa V-tachy)

Witam chcialabym zapytac jak moge zinterpretowac wyniki holtera. KOMOROWA V-Tachy; 0, Pary; 0, pojedyn.VE;13; NADKOMOROWA SVE- Tachy 0; Para 0; pojedyn.SVE 0; RYTM SERCA ilosc QRS 111229, usredniony HR 83; minimum (5.19) 55; maximum (12.35) 149; RÓŻne Rna T 0; bigeminia 0; trigeminia 0; pauza;0

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynik badania Holter nie wskazuje na występowanie jakichkolwiek nieprawidłowości tj np nadkomorowa czy komorowa tachykardia. Rytm serca jest prawidłowy.