Jak należy rozumieć ten wynik badania?

co oznaczja wyniki wykazano obecnosc receptorow estrogenowych ponad 70 procent komorek raka inwazyjnego .Nie wykazano obecnosci receptorów progestronowych komórkach raka inwazyjnego.Oznaczono białko HER2 za pomoca przeciwciala kroliczego DAKO HERCEP TEST.Odczyn negatyny komorkach raka naciekajacego SCORE=1 .Wykazano ekspresje antygenu proleferacyjnego Ki67 45-50 procent jader raka inazyjnego.Mama po usuniecu wezłow chlonnych i piersci leej operacja byla Styczniu 2019

Szanowna Pani receptory oznacza się celem ustalenia odpowiedniego leczenia oraz rokowania