Jak skutecznie leczyć grzybicę pochwy u młodej kobiety?

Witam, mam problem z nawracającą grzybicą pochwy. Nie nawraca ona w postaci bardzo uporczywej.Zawsze skuteczny był Pimafucin, lecz kiedyś wystarczyły 3 globulki, a teraz potrzebuję 6. Będąc ostatnio u lekarza dostałam gyno femidazol, który bardzo mocno mnie podrażnił i nie miałam po nim żadnej poprawy. W poniedziałek lekarz wypisał mi Nystatynę. Biorę tabletki dopochwowe 2 razy dziennie. Jednak zauwazylam podraznienie, ktore mi doskwiera. Czy kontynuowac leczenie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udac się do lekarza konieczne jest także leczenie u partnera seksualnego