Jak stosować Axotret u 31- latki?

Dzień dobry, dostałam zapis stosowania leku Axotret w formie: Axotret 20 mg a 60 szt, op 2 DS z obiadem. Mam przyjąć 2 tabletki dziennie?

Lek. Paweł Szadkowski

Z tego co rozumiem, ma Pani przepisane 2 opakowania leku. Ma Pani przyjmować jedną tabletkę leku (20mg) dziennie z obiadem. Ale ciężko to ocenić. Najlepiej zadzwonić do lekarza i po prostu zapytać.