Jak stosować maść na moje dolegliwości?

Dzień dobry piszę do was raz jeszcze , bo wczoraj od szefa z pracy dostałem dwie tubki maści i na noc nałożyłem sobie tej troszke gęstrzej nazw; SIMPLEX OYESALWE 5 ML noytral og smorendre,Oppbevares utilgjengelig for barm 1g inneholder;0.2g flytende parafin og 0.8 vaselin. ten drugi troszke rzadszy ; VISCOTEARS ; carbomer 2mg,sorbitol,40 mg cetrimid, 0,1 mg,natr.hydroxid,agua steril.ad1g. są to leki zakupione w Morwegi Niewiem czy mi to pomoże i jak stosować pozdrawiam Łukas

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie wiem w czym ma pomóc tak maść. Nie napisał Pan co konkretnie dolega. Preparat Viscomer jest pomocy przy objawach suchego oka.