Jak zwalczyć podskórne cienie po zabiegu urządzeniem IPL RF?

Witam, mam cere naczynkową miałem zabiegi urządzeniem IPL RF. Są dobre efekty, ale po 2 tygodniach znów pod skórą uwidoczniają się takie podskórne cienie 1-2 cm-owe , wyglądają jak kreski, naczynka, nie są one pęknięte ale są widoczne gołym okiem. Co to może być i jak z tym walczyć ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza wykonującego zabieg po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć