Czy zabieg IPL poradzi sobie z drobnymi naczynkami?

Posiadam bardzo wrażliwą skórę twarzy (skłonna do rumieńca, palenia, pieczenia, ściągnięcia). Jestem po zabiegach jonoforezy, oraz w ostatnim czasie poddaję się zabiegą IPL. Pytanie czy IPL poradzi sobie z drobnymi naczynkami (niewidocznymi gołym okiem). Czy lepiej wybrać inną metodę zamykania naczynek? Pozdrawiam

Dzień dobry, tak IPL jest wręcz wskazany. To dobre rozwiązanie. W przypadku Pana cery równie dobrze sprawdza się zabiegi z kwasem azelainowym.

Pozdrawiam serdecznie