Jakie mogą być skutki przerwania stosowania Nebiletu?

Witam, Mama bierze nebilet od paru lat.Przez 3dni nie brała,ponieważ recepta była wypisana na późniejszy termin i jej zbrakło.Źle się poczuła,kuło ją w mostku i bolało przedramię ,wymiotowała troszeczkę i ciężko się jej oddychało.Czy to był przed zawał ,czy po prostu skutek przerwania leku?Teraz jest już dobrze jak dalej je bierze.

Raczej mogło mieć to związek z arytmią serca po zaprzestaniu przyjmowania tego leku. Warto wykonać EKG. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.