Język geograficzny i zaburzenia sensoryczne u dziecka

Doktorze chciałabym zapytac Pana o (jezyk geograficzny). Mój 4 -ero letni syn ma taki jezyk. Kilku pediatrów powiedzialo mi, że taka jego uroda, że jest to uwarunkowane genetycznie i nic z tym sie nie robi. Jam mam jednak wrażenie, że tak nie jest. Dodam,że syn nie mial tego od urodzenia tylko od ok 1 roku życia, ma także zaburzenia sensoryczne-nadwrażliwośc dotykowa takze języka.Dieta jest bardzo nieurozmaicona.Pozdrawiam Anna K.

pozdrawiam; jeżeli nie uda się Pani nic znaleźć, proszę o kontakt