Kaszel, katar u 2-latka a chodzenie do żłobka

Witam,mój 2 letni synek od wrzesnia chodzi do zlobka, od tej pory czesto choruje. W sobotę zaczal kaszlec, potem przyplatal sie katar i temp.38´, wczoraj pojechalismy z nim do lekarza, lekarka stwierdzila wirusowa infekcje, przepisala neosine forte, czopki na obnizenie temp, sinecod...mija kolejny dzien a synek kaszle jeszcze bardziej, nie ma apetytu, ma temp, jest oslabiony. Juz nie wiemy co robic.

Takie objawy chorobowe mogą potrwać jeszcze kilka dni, w kazdym przypadku watpliwości proszę zglosic sie do pediatry,w przypadku nieustepowania choroby wskazane wykonanie morfologii z rozmazem crp, moczu badanie ogolne i zgloszenie sie z wynikami do pediatry.