Kiedy zejdą zaróżowienia po liftingu powiek?

Witam. Jestem już 5 tygodni po zabiegu plasmą IG na powieki górne. Mam zaróżowioną skórę i widoczne kropki pozostałe po plasmie. Obawiam się, że zrobiła mi się już blizna. Czy te zaróżowienia zejdą?

Dzień dobry, powieki bo zabiegu plasma IQ goją się dość długo. Prosze je regenerować, co przyspieszy proces nowotworzenia tkanek.

Pozdrawiam serdecznie