Nadmierne owłosienie i leczenie endokrynologiczne

leczylam sie kiedys u endokrynologa w klinice w klinice wykryto u mnie torbiela mam meski zarost od kierdy sie nielecze w klinice u endokrynologa wlosy zaczely mi rosnac jak u mezczyzny.mam 31 lat jestem kobieta.czuje sie mezczyzna.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z całą pewnością konieczna jest ponowna wizyta u endokrynologa. Zgłaszane zaburzenia wynikają z nadmiernej ilości testosteronu.