Nadmierne pocenie dłoni i stóp u 22-latki

Witam. Mam problemy z nadmiernym poceniem dłoni i stóp bez względu na panującą temperaturę otoczenia czy stres. Dermatolog zalecił mi Etiaxil, Perspi block, napary z szałwii, nic nie dało efektów. Bardzo prosiłabym o radę jaki specyfik mógłby mi pomóc. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane lecenie nie przyniosło spodziewanego efektu to konieczna będzie ponowna wizyta u specjalisty dermatologa. Lekarz dokona modyfikacji terapii.