Napady płaczu po mleku modyfikowanym u 21-dniowego noworodka

witam mam 21 dniowe dziecko karmiłam piersią od tygodnia karmie butelka mlekiem bebiko.i w godzinach wieczornych albo od 20 do 23 albo od 23 do 1 w nocy płacze i podkurcza nóżki.co prawda po piciu ulewa mlekiem wypija 120 ml mleka ale z przerwami muszę brać go do obcicia i pije dalej,nie wiem czy to wada mleka czy może podawać mu herbatkę koperkową.nie mam pojęcia skąd te napady płaczu .do póki karmiłam piersią nic sie nie działo.proszę o odpowiedż

3 tygodnie jest to wiek w którym u dziecka często pojawia się kolka jelitowa. Niewykluczone, że znaczenie na jej nasilenie ma przejście na mleko modyfikowane. Polecam przeczytać: http://poradnikdlarodzica.blogspot.com/2014/10/kolka-niemowleca-czyli-trudne-wspolne.html.
W razie utrzymywania się niepokoju polecam kontakt z pediatrą, który po zebraniu dokładnego wywiadu wykluczy inne możliwe przyczyny, ewentualnie zaproponuje odpowiednie leki lub rozważy zmianę mleka modyfikowanego na inne.

Pozdrawiam