Nerwica a stosowanie leków

Witam.Mam nerwicę i lekarz przepisał mi mozarin .Brałam ten lek 2 tygodnie i to była porażka!Cały czas odczuwałam nudności,mdłości i w ogóle czułam się fatalnie.W ulotce pisało że lek często powoduje takie objawy,więc poszłam ponownie na wizytę do lekarza i poprosiłam żeby przepisał mi taki lek po którym nie występują takie przykre objawy.Ponieważ mam też chorobę lokomocyjną i na wszystkie tego typu leki będę reagować podobnie a lekarka mi przepisała podobny lek atinepte po którym wymiotowałam

Dzień dobry,

Podstawową metodą leczenia nerwicy jest PSYCHOTERAPIA, do podjęcia której namawiam. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic (NFZ) lub prywatnie - w internecie dostępna lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.

leki same nie pomoga, potrzebna terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza