Ochrona przed słońcem a kuracja Izotekiem

Witam, za kilka dni zaczynam kurację Izotekiem. Chciałabym się w związku z tym dokładnie ochronić przed słońcem, w jaki sposób mogę to zrobić? Boję się że filtry 50 pozatykają mi skórę podczas kuracji.

Slonca w trakcie kuracji izotekiem nalezy zarowno unikac, jak i chronic sie kremami z filtrem. Prosze pamietac o aplikacji kremow na wszystkie odsloniete czesci ciala (nie tylko twarz).