Ogromne problemy z koncentracją u 18-latka

Mam od zawsze ogromne problemy z koncentracja. Nie moge sie nigdy skupic na tym co nauczyciele w szkole mowia i na naucy przez co mam bardzo slabe wyniki w nauce. Albo np jak ogladam jakis film to sie zamyslam i po jakims czasie przypominam sobie ze mialem go ogladac i juz nie wiem o co w nim chodzi. Mam to od zawsze ze nie moge sie na niczym skupic i to jest strasznie meczace. Prosze powiedziec co mi jest i czy moze sa na to jakies leki? Bralem juz "Lucetam" i nic nie dawalo to. Prosze o pomoc

WITAM!
Jest wiele ćwiczeń na polepszenie koncentracji i polepszenie pamięci , jednak bez wizyty u psychologa zajmującego się tą tematyką niestety nic pan nie zrobi. Proszę poszukać takiego specjalistę i umówić się .
Pozdrawiam