Opuchlizna i swędzenie ciała

Witam puchnie mi warka górna swedzi mnie całe ciało miała robione testy nic nie wykazały mecze sie juz od roku swedzi mnie tez glowa rece nogi tylko to wszystko swedzi na przemian i puchnie na ciele w tym czasie mam plamy jak bym sie poparzył pokrzywa z lekow dostałam telfast 180 i pramolan ale ile to mozna brac dwa dni jest dobrze a potem wszystko zaczyna sie od początku proszę o pomoc Małgorzata 25 lat :)

Milena Lubowicz

Może jest Pani uczulona na coś, czego nie ma w standardowo badanych alergenach? Proszę brać leki przepisane przez lekarza, nie ma ograniczenia czasowego w ich stosowaniu. Poza tym proszę się zastanowić co może być przyczyna uczulenia. Może proszek do prania? Kosmetyki do makijażu albo kremy? Biżuteria? Materiał z jakiegoś ubrania? Możliwości jest bardzo wiele.
Pozdrawiam