Pękanie naczynek krwionośnych na dłoniach

Witam. Od jakiegoś czasu pękają mi naczynka krwionośne lub drobne żyłki na dloniach szczególnie lewa. Do tej pory były to niewielkie 'wylewy" pdskórne. Wczoraj pękła mi chyba troszkę większa żylka na wewnętrznej stronie kciuka okolice środka dłoni. Njanpier czulam silne pieczenie następnie ból, po chwili zobaczyłam ciemną plamępod skórą wielkość długość około 3 cm szerokość 1 cm. Proszę o odpowiedz czym to jest spowodowane i co robić. Dodam że wyniki mam dobre robiłam około 2 tygodni temu.

Trudno jest powiedzieć bez badania. Nie znam też Pani wyników, tzn. o jakich wynikach Pani pisze, że są dobre. Niewątpliwie pękają Pani naczynia krwionośne i należy szukać tego przyczyny. Proponuję postawić diagnozę u lekarza. W międzyczasie proszę zażywać leki z diosminą lub hesperydyną, które są dostępne bez recepty.