Pieczenie okolic intymnych po stosowaniu leków Albothyl i Floragyn

Mam nadzerke niewielka dostalam albothyl i floragen po albothylu i 3globulkach florahenu dostałam okresu. Wystąpiło u mnie straszne pieczenie okolic intymnych. Czy to normalny objaw? Dodadm ze od 3 mc biore tetralysal.. czy ten antybiotyk mogl miec wplyw na infekcje? Biore leki oslonowe.

Szanowna Pani!

Nie powinna Pani odczuwać takich dolegliwości. Proponuję wizytę u ginekologa ,który wyjaśni przyczynę -czy jest to nadwrażliwość na któryś z preparatów, czy np;grzybica wskutek przyjmowania tetralysalu.

Z poważaniem
Katarzyna lewicka