Plastry do depilacji nóg i okolic intymnych

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jakie sa najlepsze plastry do depilacji nóg i okolic intymnych.

Lek. Tomasz Budlewski

Są różne rodzaje. Proponuję wypróbować sądzę, że wszystkie mają taką samą skuteczność. To co mogę powiedzieć to proszę wybierać takie które są na wrażliwą skórę.

Dzień dobry,

Tak naprawdę najskuteczniejsze są zabiegi wykonywane w gabinecie.
Profesjonalista ma dostęp do najlepszej jakości materiałów oraz urządzeń. Ponadto dzięki doświadczeniu będzie mógł dobrać właściwy zabieg do danego typu skóry.

Pozdrawiam