Pomoc osobie uzależnionej od marihuany

Witam. mój narzeczony od 7 lat pali marihuane. Jest świadomy tego, że jest uzależniony. Próbuje z tym walczyć. Chodzi do psychologa, bierze tabletki ... ale nie widać rezultatów. Nie wiem jak mogę mu pomóc.... Proszę, krzyczę, .... nie wiem ... wiem, że jest mu z tym żle ... ja już tracę nadzieje, że będzie dobrze ... co robić ???

Witam serdecznie. Niestety jedynym sposobem na wyjście z tej sytuacji jest okresowe leczenie zamknięte.