Powiększona wątroba w badaniach a naczyniaki wątroby

W badaniu USG i TK wykryto u mnie dwa naczyniaki wątroby (2,8cm i 1cm). Napisano także że wątroba powiększona (18,5 cm), poza tym nic nie wykryto, wątroba jednorodna, o zachowanej prawidłowej echo strukturze. Wyniki krwi (test wątrobowy) w normie. Czy taki rozmiar wątroby powinien niepokoić mimo że pozostałe wyniki są dobre? Czy może ma ona taki rozmiar dla tego że znajdują się w niej naczyniaki? A może przy moich warunkach fizycznych jest ok? 195 cm wzrostu, 100kg, aktywnie uprawiający sport.

- raczej nie ma powodu do niepokoju
Czy może ma ona taki rozmiar dla tego że znajdują się w niej naczyniaki? A może przy moich warunkach fizycznych jest ok?
- właśnie wielość wątroby jest skorelowana ze wzrostem i wagą ciała i w Pana przypadku taka wielkość jest raczej w zakresie normy