Problem w relacjach z przyszłą teściową

Chciałabym uzyskać odpowiedź na nurtujący mnie problem . Otóż mam 22 lata , a mój partner 28 lat . Od dwóch miesięcy mieszkamy razem.... ale razem z jego mamą. Poszłam na ten układ ponieważ bardzo go kocham i stwierdziłam , że mogę spróbować. Niestety relacje z jego matką nie są zbyt dobre. Przez to czuję się w tym domu obco, boję się cokolwiek zrobić. Jak pokonać ten problem , bo w tym momencie jego mama jest głównym problemem, a mój partner nie chce się wyprowadzić.

Najlepiej wyprowadzić się na swoje. Można i owszem spróbować układać relację jednak często bywa to daremnym trudem i zależy od dwóch stron.

Potrzeba separacji od rodziców oraz potrzeba prywatności są najzupełniej naturalne. Nie może Pani się zmusić, żeby czuć się dobrze, mieszkając z matką partnera. Jeżeli Pani taka sytuacja nie odpowiada, proszę się wyprowadzić. Nie jest Pani w stanie jednak zmusić do tego partnera. Być może decyzję o wyprowadzce będzie Pani musiała podjąć sama. Oboje jestescie dorośli i odpowiedzialni za swoje własne życie.