Problem z dawkowaniem leku Turbuhaler

Kupiłam Turbuhaler, czytam instrukcję użytkowania, zaczęłam przekręcać spód (według instrukcji powinnam to robić do oporu, a później przekręcić w przeciwnym kierunku), niestety mogłam to kręcić bez końca, przekręciłam w przeciwnym kierunku, usłyszałam specyficzny dźwięk, ale nie jestem pewna ile dawek się załadowało, byłam w aptece, ale pracownice nie wiedzą co robić, według zaleceń lekarza miałam podać jedna dawkę córce, na kwadraciku jest wyświetlone 60, ponadto urządzenie mi spadło, co robić?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję udać się do Pani lekarza rodzinnego razem z inhalatorem, wówczas lekarz będzie mógł dokładnie Pani wytłumaczyć w jaki sposób poprawnie go używać.
Pozdrawiam