Problem ze stawami podczas codziennych czynności

Mam problem ze stawami: "strzelają", albo przeskakują mi podczas codziennych czynności takich jak wchodzenie po schodach.

Witam! Jeśli "strzelaniu" nie towarzyszą objawy dysfunkcji układu ruchu (ból, uczucie sztywności, problemy z poruszaniem się) nie ma powodów do niepokoju. Opisane dolegliwości wynikają z gromadzenia pęcherzyków gazu w torebkach stawowych i nie są zjawiskiem groźnym.