Przedwczesna erekcja u 21-latka

Witam, mam bardzo osobisty i krępujący problem, mianowicie mam przedwczesny wytrysk- za szybko dochodzę. Można mi jakoś pomóc

Jeśliby po przeczytaniu powstały pytania, to proszę napisać.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl

Dzień dobry!

W niektórych sytuacjach niewielka kontrola nad momentem wytrysku i krótkie stosunki są naturalne - np. u mężczyzn młodych, rozpoczynających dopiero życie seksualne, współżyjących nieregularnie itp.
Często sytuacja samoistnie zmienia się z czasem, rosnącym doświadczeniem, pozytywną relacją z partnerką, regularnym współżyciem i pozytywnym nastawieniem.
Jeśli tak się nie dzieje, należy zgłosić się do seksuologa. Wytrysk przedwczesny zazwyczaj leczy się farmakologicznie i/ lub psychoterapeutycznie.

Pozdrawiam!