Składniki kapsułki przyjmowanej przez mężczyznę

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaki mają wpływ na organizm mężczyzny 25lat te skłądniki przyjmowane w jednej kapsułce. Tribulus Terrestris powder 260mg, Panax Ginseng extract 120mg, L-Arginine HCL 120mg, Maca root extract 120mg, Saw Palmetto extract 42,5mg, Sarsaparilla powder 25mg, Pumpkin seed powder 20mg, Stinging Nettle extract 18mg, Licorrice root extract 5mg co dwa dni taka dawka, oraz przyjmuje codziennie leki na niedoczynność tarczycy.

Aleksander Ropielewski

Powinny one mieć działanie wzmacniające i pobudzające oraz usuwać objawy zmęczenia i zwiększać libido.