Skutki uboczne Mefedronu zażytego donosowo

1 raz w zyciu w poniedzialek wzialem donosowo mefedron ok 150mg , nie spalem cala noc zasnalem dopiero nastepnego dnia kolo 10 na 2 godzinki potem w nocy juz spalem w miare normalnie problem w tym ze od poniedzialku az do dzis czyli 3 dni czuje straszne otepienie serce mi wali mam lekki szczekoscisk i jakies dziwne leki szczegolnie w nocy boje sie ze cos mi sie zawiesilo w glowie i nie wiem czy to przejdize czy bedzie potrzebna pomoc lekarza prosze o pomoc.

Witam. Mefdron stosowany w postaci miejscowej nie powinien wykazywać opisanych skutków ubocznych. Być może objawy mają podłoże psychogenne. Jeśli jednak obawia się Pan dalszego stosowania preparatu proszę zamienić go na hipertoniczny roztwór soli morskiej.