Słabe czucie podczas stosunku z prezerwatywa

Mam 27lat i niewielkie doświadczenie jeżeli chodzi o seks, współżycie zacząłem dopiero od niedawna. Otóż w trakcie stosunku większość czasu praktycznie nic nie czuje, chwilami tylko coś w rodzaju głaskania, bardzo mnie to stresuje ponieważ, nie czuje momentu wejścia i podczas stosunku nie wiem czy nie wyszedłem. Podczas stosunku stosuję prezerwatywy, czy mogą one wpływać na zmniejszenie doznań? Czy w miarę upływu czasu i dośw moje odczucia podczas stosunku zwiększą się? Czy ma to zw z psychiką?

Trudno pomóc mailowo w takiej sytuacji.
W Warszawie jest kilku lekarzy seksuologów.
Na tut. Forum odpowiadał kiedyś dr Bojar z Warszawy i Lublina.
Rokowanie w tego typu problemach jest zazwyczaj korzystne.
Pozdrawiam. JW, Poznań.