Ślinienie się i śluz w kale u 3-miesięcznego dziecka

Witam, dziecko 3 miesiace slini sie strasznie i robi kupki ze sluzem nic innego mu nie dolega nie ma wysypki brzuszek nie boli, tylko sluz w każdej kupce czasem sa to dość duze ilosci. Karmiony piersia. Co moze byc przyczyna.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza pediatry.