Sny o seksie z kobietą a orientacja seksualna

Witam. Czy częste sny o sexie z kobietą i osiąganie w nich orgazmu może świadczyć o tym, że jestem bi lub homoseksualna? Nie wyobrażam sobie związku z kobietą, ale na filmach erotycznych z ich udziałem czuję podniecenie. Mam partnera i jestem w udanym związku. Potrafię osiągnąć tylko orgazm łechtaczkowy. Nigdy nie czułam pociągu do kobiet w rzeczywistości, natomiast jeśli chodzi o oglądanie filmów i masturbację to wolę robić to przy filmach z udziałem kobiet. O czym to może świadczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do seksuologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć