Tyranizowanie i molestowanie przez męża

co mam zrobic moj maz to straszny tyran od 17 lat teraz zabral dzieci za granice a ja jestem w iinym miescie nie moge do nich jechac bo ,nie szantazuje ,, ze nic nie umiem , mam zrobic szkole 2 lata bez dzieci nie mam gwarancji ze ja zdam , za granica slysze od niego ze bez zawodu nie dostaniesz pracy ja cie utrzymywal nie bede , bo robilem to przez 17 lat , on ma sam problemy ze soba , ale sie do tego w zyciu nie przyzna , i znaca sie nade mna ile wlezie , ja teskinie za dziecmi ,

Jadwiga Broniś Psycholog, Kielce

witam.Proponuję zgłosić się do placówki przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Nie wiem w jakiej miejscowości pani mieszka więc adres instytucji na pewno pani uzyska w Urzędzie Miasta/ Gminy. Zanim podejmie pani decyzje w tej sprawie dobrze skontaktować się z profesjonalistami aby zaplanować dalsze postępowanie. Jadwiga Broniś - psycholog.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza