W jaki sposób zmniejszyć senność w dzień?

Regularnie: Euthyrox N25; Clonazepam 0,5mg, Lamotrix 25mg; Seronil 20mg Ostatnie wyniki (max. 2 miesiące temu): a)niedoczynności tarczycy- TSH, fT3- w przedziale referencyjnym; fT4- wyższy o 1 b)EEG- w granicach normy c)według ICD-10- kod F42- nasilenie praktycznie niezauważalne d)efekty psychoterapii indywidualnej: znakomite JAK ZMNIEJSZYĆ NASILENIE SENNOŚCI PRZEZ DZIEŃ?- dużo czytam, słucham muzyki, spotykam się z ludźmi, odstawiłem całkowicie kawę rozpuszczalną, stosuję relaksację ciała.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Leki, które Pan stosuje oczywiście wykluczając Eutyrox mogą powodować senność.