Wymioty i zawroty głowy wskutek stosowania leków Groprinosin i Anapran

Sprawa wygląda następująco. Rok temu w wigilię wstałem rano zjadłem śniadanie po jakiejś godzinie zawroty głowy prowadzące do wymiotów trwało to 30 min stopniowo ustając. Sytuacja powtórzyła się jakoś niedawno identyczny przebieg. Niewiem czy to wina leków które aktualnie zażywam: Groprinosin, Anapran. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Mało prawdopodobne aby był to wynik stosowanych leków. W tej sytuacji warto zgłosić się do swojego lekarza aby poddać się badaniom.