Wysoka gorączka i ból nerek przy karmieniu piersią

witam,proszę o poradę w sprawie utrzymującej się wysokiej gorączki od 5 dni.Miałam przeziębiony pecherz,potem straszne wyniki moczu(posiew odbieram jutro:-().Z tego rozwinęło się zaplanenie związane z nerkami-dokładnie lekarze nie nazwali tego,a ja ze stresu nie zaptałam,ale generalnie chodzi o nerki.Przepisał mi doktor duomox 1 g z tego względu,że jestem matką karmiącą.Mineły od tego czasu 3 dni,gorączka wysoka nawraca,nerki pobolewają.Czy powinnam zmienic antybiotyk na mocniejszy?dziękuje
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Brak ustąpienia/zmniejszenia dolegliwości koniecznie wymaga konsultacji lekarskiej. Proszę jednak poczekać na wynik posiewu i wraz z wynikiem udać się do lekarza. Na tej podstawie możliwa będzie ocena czy wdrożona empirycznie antybiotykoterapia jest skuteczna czy też konieczna jest modyfikacja leczenia i zmiana antybiotyku.