Złe samopoczucie po cholecystektomii laparoskopowej

31.08 miałam przeprowadzoną cholecystektomię laparoskopową. Po operacji czułam się fatalnie. Teraz cały czas ropieje mi z pępka, lekarz mówił, że to normalne, ale jak długo może to jeszcze trwać? W dodatku rozeszły mi się szwy i teraz będą mnie szyć na żywca, w dodatku po operacji zaczęły mnie boleć nerki, czy to normalne? Bo wizytę u chirurga mam dopiero 02.10.

Oczywiście powikłania, o których Pani pisze nie są normalne. Normalnie powikłania po laparoskopowej cholecystektomii zdarzają sie bardzo rzadko. Powinna Pani mieć zrobione kontrolne USG jamy brzusznej i jak najszybciej pokazać się chirurgowi.