Złuszczający naskórek z twarzy

odchodzący naskórek z twarzy następnie ciągle sącząca się ropa miejsce znajduje się pomiędzy dolną wargą a brodą z dnia na dzień robi się coraz większe czym leczyć

W tym przypadku powinien Pan zwrócić się do specjalisty na wizytę, ponieważ w zależności od rozpoznania leczenie jest różne. Objawy trzeba różnicować pomiędzy kontaktowym zapaleniem skóry, infekcja bakteryjną łojotokowym zapaleniem skóry oraz wykluczyć ewentualnie choroby ogólnoustrojowe. W zależności od rozpoznania leczenie jest różne.