Ból, swędzenie oraz pieczenie odbytu i penisa a możliwość zarażenia poprzez seks analny

Witam. Mam pytanie. Mam 36lat I mam wielki problem bo od paru dni boli swedzi I piecze mnie odbyt uzywam procto-glyvenol bo mysle ze to moga byc himoroidy a do tego jeszcze mnie piecze I swedzi bardzo penis czuje jakby mi puchnal I non stop z penisa mi schodzi jakas wydzielina raz zielona a raz jasno zolta Czy moge byc zarazony przez sex analny? Dodam ze jestem homosexualista. Prosze o pomoc. Z gory dziekuje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej świadczą o zakażeniu. Sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem wenerologiem, ew. urologiem/proktologiem.