Ból w biodrze od dwóch miesięcy

Od 2ch miesięcy czuję ból w lewym biodrze. Słyszę też, że czasem coś w nim przeskakuje. Przez pierwsze półtorej miesiąca ból pojawiał się po kilku godzinach leżenia - czyli jak spałem. Teraz czuję go jak siedzę. Jak trochę pochodzę to ból przechodzi. Na początku pomagały też maści przeciwbólowe, ewentualnie apap, ale teraz już nic nie działa, i ból coraz trudniej zażegnać.

Witam. Jeśli ból nie ma podłoża urazowego, i ulega nasileniu, proszę udac się do lekarza rodzinnego - podstawowe badania laboratoryjne i rtg stawu biodrowego wystarczą na początek diagnostyki