Brak apetytu u 14-miesięcznego dziecka

Moje dziecko w tym miesiacu skonczy 14 m-cy (29.01.14 urodzony). Od dluzszego czasu nie ma apetytu tzn je jedynie mleko nan pro3 i w miedzy czasie herbatniki, biszkopty, paluszki a jesli chodzi o zupe i drugie danie to wgl nie mozna nakramic. Czy moge mu podawac jedynie mleko czy jest juz za duzy by jesc jedynie mleko ? a moze on potrzebuje wlasnie mleka ? pomocy

Piotr Pilarski

Witam,

w tym wieku dziecko powinna otrzymywać złożona dietę z różnych produktów. Proszę udać się do dietetyka. Proszę podać dziecku jedzenie urozmaicone ładnie wyglądające.

Pozdrawiam.