Brązowe plamienie w środku cyklu

Ostatnie 4 cykle regularne, rok temu wizyta u lekarza z rozregulowanym okresem i 2 tyg. plamieniem, przepisany duphaston. Dzisiaj okres spoźnia sie 3 dzien a w srodku tego cyklu brazowe plamienie utrzymywane okolo 4-5 dni, bardziej obfite po stosunku. Wczoraj wykonalam test ciazowy, wynik negatywny. Poczulam troche inny zapach sluzu, chyba bardziej kwasny takie mam wrazenie.Niestety musze czekac na wizyte u lekarza do przyszlego tygodnia. Co to moze byc ?Bardzo prosze i dziekuje za odpowiedz.

Małgorzata Panek

Bez badania ginekologicznego nie można określić przyczyny. Proszę ponownie wykonać test ciążowy i udać się do ginekologa.
Pozdrawiam