Co zrobić, jeśli syn ma całkowicie zrośnięty napletek?

Dzień dobry, mój syn ma 2 lata. Dziś zauważyłem, że nie idzie zdjąć napletka. Bokami są widoczne dziurki za żołądź ale góra jest napletek całkowicie solidnie jednolicie zrośnięty z żołądź. Na ostatniej wizycie przy 1 roku życia lekarz nic nie kazał robić teraz mam wrażeniem że mamy problem. Jakieś porady ? Zrośnięty mam na myśli jedno ciało nawet nie widać jakoby była to przyklejona skorka.

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam kontakt z dziecięcą poradnią chirurgiczną lub urologiczną, aby mógł to obejrzeć doświadczony lekarz i ustalić, czy rzeczywiście występuje zaistniały problem. Pozdrawiam i życzę zdrowia.