Co zrobić z niepoprawnie wyleczonym zębem kanałowym?

Witam, czy zęby kanałowe, które zostały nieodpowiednio wyleczone (kanał na pantomogramie nie jest wypełniony do końca) należy wyleczyć ponownie czy lepiej ich nie ruszać jeśli nie dają objawów?

Witam,

Niezbędne rozpatrzenie przypadku indywidualnie po badaniu i ocenie zdjęcia RTG. Zazwyczaj zęby nieprawidłowo przeleczone mimo, że nie bolą dają na zdjęciu obraz zapalenia tkanek OKW lub torbieli przy danym zębie. Wtedy należy ząb przeleczyć ponownie, prawidłowo ponieważ kwestią czasu jest wystąpienie nawet poważnych powikłań i dolegliwości. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski